HİZMETLERİMİZ

4-6 Yaş Programları

Bu eğitim, çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini ön plana çıkarmalarına olanak sağlayan, dil gelişimlerini ve yaratıcı düşünce gücünü artıran bir programdır.

DAHA FAZLA

7-8 Yaş Programları

Bu eğitim öğrenciler her hafta farklı temalarla robotlarını yapıyorlar. Doğalarına uygun yöntemlerle hikaye oluşturma ve anlatma deneyimi yanısıra yaş grubuna özel geliştirilmiş kodlama programıyla harekete geçiriyorlar.

DAHA FAZLA

9+ Yaş Programları

Bu eğitimde öğrenciler kendi robotlarını tasarlıyor, inşa ediyor ve onları programlayarak harekete geçiriyorlar.

DAHA FAZLA

Okulda Eğitim

Robotown bu kapsamda okullara yönelik profesyonel eğitim programları da düzenlemektedir.

DAHA FAZLA

Hakkımızda daha

fazla bilgi edinin

Robotown günümüz teknoloji çağında, teknolojiyi eğitime entegre ediyoruz. 2018 yılından bu yana eğitimde yaparak öğrenme metodunu benimseyen yenilikçi çözümler sunmaktadır. Ankara/Çankara ilçesinde, farklı programlarda hizmet veren Robotown uyguladığı atölyelerde, çocukların sahip olduğu yaratıcılığı tetikleyen; onları düşünmeye, problem çözmeye, süreç odaklı çalışmaya ve merak duygusuna, öğrendiklerini proje şekline getirerek bir şeyler üretmeye iten, dünyada STEM olarak bilinen Bilim (Science), Teknoloji (Technology), Mühendislik (Engineering) ve Matematik (Mathematics) öğretim tekniklerini kullanmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

PAKETLERİMİZİ GÖR

ARDUINO

Arduino ile elektronik ve robotik uygulamaları yaparken kodlama öğreniyoruz.

Arduino kütüphaneleri ile kolaylıkla programlama yapabilirsiniz. Analog ve digital sinyalleri alarak işleyebilirsiniz. Sensörlerden gelen sinyalleri kullanarak, çevresiyele etkileşim içerisinde olan robotlar ve sistemler tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız projeye özgü olarak dış dünyaya hareket, ses, ışık gibi tepkiler oluşturabilirsiniz.

DAHA FAZLA

SCRATCH

Scratch ile küçük dostlarımıza eğlenerek kodlama öğretiyor, öğrenirken üretiyoruz. Bir çok eğlenceli kodlama ortamı Robotown’da.

Scratch, ABD’de bulunan MIT’nin geliştirdiği, 8-16 yaş arası çocukların kullanımına göre tasarlanmış oldukça basit bir arayüze sahip programlama ortamıdır. Geleneksel programlama dillerinin aksine kullanıcı, istediği fonksiyonları fare ile tıklayıp sürükleyerek animasyonlar, oyunlar, ve hikayeler yaratabilirsiniz.

DAHA FAZLA

MAKEY MAKEY

MaKeyMaKey ismi Make + key = makey şeklinde anahtar üret diyebileceğimiz şekilde uydurulmuş bir kelimedir. Bu işlemcinin mucitleri Makey 21.yüzyıl için geliştirilmiş bir icat kiti olarak tanımlıyorlar. Günlük hemen her neSneyi bir dokunmatik yüzeye çevirebilirsiniz makey makey ile. Bu öyle bir icat kiti ki yeni başlayandan uzmanına kadar mühendisinden sanatçısına kadar herkes farklı şekillerde kullanabilir.

DAHA FAZLA

LEGO EDUCATION

Lego Education ile robotlar, maketler, hareketli objeler, makinalar, araçlar tasarlayarak dilediğinizce programlayabilirsiniz. Sınırınız hayal gücünüzdür. Çocuğunuzun hem tek başına, hem sizlerle, hem de arkadaşlarıyla eğlenerek öğreneceği bu platform hayatınıza yeni bir renk katacak.

DAHA FAZLA

MAKEBLOCK

mBot, temel robotik ve elektronik alt yapısının yanında, kolay programlanabilme özelliğine sahip çocukların el becerilerini geliştirmesi ve tecrübeler elde edebilmesi için geliştirilmiş değiştirilebilir bir robotik kittir. Günümüzde en yaygın ve basit programlama dili olan Scratch ile programlanabilen, gerektiğinde ise içerisinde bulunan Arduino kartı programlanarak kontrol edilebilen bir robottur.

DAHA FAZLA

3D YAZICI

Üç boyutlu baskı sanal ortamda tasarlanmış herhangi şekildeki bir üç boyutlu nesnenin katı formda basılması işlemidir. Bu işlemi gerçekleştiren cihazlara ise üç boyutlu yazıcı adı verilir. Baskılar birçok türde hammaddenin kullanılması ile yapılabilir. Normal kullanıcı bazında en yaygın kullanımı olan hammadde PLA ve “Akrilonitril bütadien stiren” ABS adı verilen sert plastiklerdir.

DAHA FAZLA

ÜCRETSİZ BİR TEKLİF İSTE

Tadımlık ders randevusu almak ve öğretmenlerimizle tanışmak için bizi hemen arayın!

OFİS :

03122403536

KURUCU :

05055167532